Lyžařský výcvik

V letošním roce nám počasí krásně vyšlo. Děti se společně pobavily a vydaly ze sebe ty nejlepší výkony a to jen díky instruktorům z Mount. SCHOOL. Od pondělí do pátku děti trénovaly ve družstvech, zdokonalovaly svoji jízdu a někteří se učili úplným základům. V pátek už všechny děti dokázaly lyžovat na středním kopci, kde také proběhly závěrečné lyžařské závody.

Foto: ZDE

Fotogalerie: Lyžák 2019

Vánoce zvířátkům
Samozřejmě nezapomínáme udělat radost ani zvířátkům z lesa.

Fotogalerie: Vánoce v lese

Vánoční tvoření
Máme tady po roce, opět krásné vánoce. Už pátým rokem probíhá vánoční tvoření s rodiči a dětmi, při kterých si společně  vytvoří vánoční výrobky a načerpají vánoční atmosféru.

Fotogalerie: Vánoční tvoření

Rozsvícení vánočního stromečku
Již po druhé měly děti možnost být součástí programu při rozsvěcování vánočního stromečku. Ve velkém počtu zahájili program vánočními písněmi s doprovodem nejen hudebních nástrojů, ale také kostýmů.

Fotogalerie:Rozsvěcování

Mikulášská nadílka
Ani letos samozřejmě nechyběla Mikulášská nadílka. V podání čerta, anděla a samozřejmě sv. Mikuláše, který nadělil dětem balíček dobrot a připomněl, jak se mají chovat celý následující rok.

Fotogalerie: Mikuláš 2018

Muzikoterapie
Už třetím rokem nás navštívil pán s djembe bubny a jinými terapeutickými nástroji, při kterých se děti uvolní a nechají se unášet jejími léčivými zvuky.

Fotogalerie: Muzikoterapie

Beseda s myslivcem
Medvěd je aktuální téma, které se šiří okolím a také zamířilo k nám do školky. Pan myslivec nám udělal besedu o medvědovi a o zvířátkách žijících v lese.

Fotogalerie: 2018/2019 - Myslivci

Výlet do pohádkových lázní
Třída medvídků a zajíčků navštívila Pohádkové lázně v R.p.R. Dětská radost a smích šel slyšet v celé budově. Nejen dětské atrakce byly zajímavé, ale také doprava linkovým autobusem a procházka parkem.

Fotogalerie: 2018/2019 - Pohádkové lázně

Princ Bajaja
Do naší školičky zamířilo divadlo s dřevěnými loutkami, které zahrálo pohádku o princi Bajajovi.

Fotogalerie: 2018/2019 - pohádka

Vítaní občánků

Amálka, Zuzanka, Tomášek a Páťa přivítali nové děti souborem písniček, básniček a nechyběl ani taneček.

Fotogalerie: 2018/2019- Vítání občánků

Saunování
Ani letos nebude chybět saunování. Od listopadu mají děti možnost navštěvovat jednou týdně naší saunu, ve které se krasně prohřejí a následně ochladí ve studeném bazénku.

Fotogalerie: 2018/2019 - Sauna

Drakiáda
,,Vyletěl si pyšný drak, vyletěl až do oblak."  Vítr nám zrovna nehrál do karet, ale draci létali i s malým větrem v zádech.

Fotogalerie: Drakiáda

Divadlo
Dne 18.10. nás navštívilo divadlo s pohádkou o Otesánkovi.

Fotogalerie: Divadlo

Divadlo v R.p.R.
Předškolní děti jely linkovým autobusem do Rožnovského kina, kde viděly divadelní představení O nejdůležitějších věcech v životě.
________________________________________________________________________________

Fotogalerie: Divadlo Rožnov

In-line bruslení
I letos měly nejstarší děti možnost využít lekce In-line bruslení, kde za pomocí instruktorek Jitky a Vlaďky ze SVČ Rožnov p. R. se děti již po šesti lekcích naučily základům bruslení. Někteří už jezdí rychlostí blesku. Samozřejmě, jak už to tak bývá, nechyběly ani pády.

Fotogalerie: 2018/2019 - IN line bruslení