2013/2014

Fotografie z akcí družiny naleznete zde.

Podzim ve školní družině

Přivítali jsme nové prvňáčky. Hrajeme si na školní zahradě, chodíme do lesa, poznáváme hříbky, ale i vyrábíme muchomůrky, slunečnice, havrany. Taky nás baví stavba domů a autíček z Lega.

Foto

 

Mikuláš v družině

Do naší družiny zavítal Mikuláš s andělem i čertem a donesl nám nadílku. Čert zlobil jako některé děti.

Foto

 

Skládáme Puzzle

Děti z 1. a 2. třídy se zúčastnily soutěže v rychlostním skládání puzzle.

Z 1. třídy byla nejrychlejší Anička Komnacká, na druhém místě skončila Baruška Jalůvková a 3. místo obsadila Terezka Kočarnarová.

Z žáků 2. třídy zvítězila Radka Vašutová, na 2. místě se umístila Ema Holíčková a 3. místo patřilo Viki Mazůrkové.

Foto

 

Školní družina v tělocvičně

Děti ze školní družiny rády sportují a když je volná tělocvična a nedá se jít ven, tak hrajeme fotbal, floorbal, vybíjenou, relaxujeme se zdravotními míči nebo soutěžíme.

Foto

 

Zima ve školní družině

Máme šikovné děti, rády tvoří, malují, takže si zdobíme ŠD, okna nebo chodby naší školy. Děti si vyrobily např. budku s ptáčky, sněhuláka z papíru, tučňáky z roliček  a velký strom vystřižený z mnoha obkreslených prstů. Taky se připravujeme na karneval, děti se těší a samy si vyrábí masky.

Foto

 

Karneval

Ve spolupráci s kroužkem Šikula I, II v únoru proběhl karneval. Děti se proměnily v krásné princezny, čarodějnice, kočky, myšky, šmouly, supermany a vojáky, rytíře, čertice, indiány, cigánky a pošťačky a spoustu dalších originálních masek. Po promenádě a představení masek následoval disco tanec, spoUsta her a soutěží, které připravili klauni a pastelky ( p. vychovatelky a p. učitelky z Šikuly). Na závěr proběhla velká ,,sněhová bitva" s barevnými míčky. Všechny masky byly odměněny a čekalo je malé občerstvení.

Foto

 

Velikonoce a jaro 

Foto

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode