Fotografie z akcí družiny naleznete zde.

Podzim ve školní družině

Přivítali jsme nové prvňáčky. Hrajeme si na školní zahradě, chodíme do lesa, poznáváme hříbky, ale i vyrábíme muchomůrky, slunečnice, havrany. Taky nás baví stavba domů a autíček z Lega.

Mikuláš v družině

Do naší družiny zavítal Mikuláš s andělem i čertem a donesl nám nadílku. Čert zlobil jako některé děti.

Skládáme Puzzle

Děti z 1. a 2. třídy se zúčastnily soutěže v rychlostním skládání puzzle.

Z 1. třídy byla nejrychlejší Anička Komnacká, na druhém místě skončila Baruška Jalůvková a 3. místo obsadila Terezka Kočarnarová.

Z žáků 2. třídy zvítězila Radka Vašutová, na 2. místě se umístila Ema Holíčková a 3. místo patřilo Viki Mazůrkové.

Školní družina v tělocvičně

Děti ze školní družiny rády sportují a když je volná tělocvična a nedá se jít ven, tak hrajeme fotbal, floorbal, vybíjenou, relaxujeme se zdravotními míči nebo soutěžíme.

Zima ve školní družině

Máme šikovné děti, rády tvoří, malují, takže si zdobíme ŠD, okna nebo chodby naší školy. Děti si vyrobily např. budku s ptáčky, sněhuláka z papíru, tučňáky z roliček  a velký strom vystřižený z mnoha obkreslených prstů. Taky se připravujeme na karneval, děti se těší a samy si vyrábí masky.

Karneval

Ve spolupráci s kroužkem Šikula I, II v únoru proběhl karneval. Děti se proměnily v krásné princezny, čarodějnice, kočky, myšky, šmouly, supermany a vojáky, rytíře, čertice, indiány, cigánky a pošťačky a spoustu dalších originálních masek. Po promenádě a představení masek následoval disco tanec, spoUsta her a soutěží, které připravili klauni a pastelky ( p. vychovatelky a p. učitelky z Šikuly). Na závěr proběhla velká ,,sněhová bitva" s barevnými míčky. Všechny masky byly odměněny a čekalo je malé občerstvení.

Velikonoce a jaro